بر اساس بیانیه‌ باشگاه پاری سن ژرمن، تیم PSG برای دومین تور خود به کشور ژاپن ، بلیت‌های NFT و NFT‌های یادبود می‌فروشد.

 

برگزاری تور ژاپن توسط تیم پاری سن ژرمن PSG و فروش NFT

 

در تابستان سال 2022، تیم PSG، یکی از بهترین باشگاه های فوتبال جهان، به کمک NFT ها یک تور به کشور ژاپن برگزار میکند. در اطلاعیه این تیم امده است که هدف از برگزاری این تور ، بزرگداشت تور 27 سال پیش است.

برای رفتن به وبسایت تور این تیم رو کلمه وبسایت کلیک کنید.

 

هزینه هر بلیط حدود 180.36 ETH است که با نرخ فعلی بیش از 205 هزار دلار است. قابل ذکر است، فروش بلیط های NFT در روز چهارشنبه به پایان می رسد. دارندگان بلیط به اتاق VIP و مهمانی VIP با بازیکنان این تیم دسترسی خواهند داشت.

در همین حال، NFT های یادبود شامل لحظات کلیدی خواهد بود که به صورت ویدیو و تصاویر از تور باشگاه ثبت می شوند. شایان ذکر است که اولین بازی در 20 جولای با کاوازاکی فرونتاله ژاپن برگزار می شود. PSG ستاره های خود از جمله لیونل مسی را به میدان خواهد برد.

قابل ذکر است که تیم فوتبال فرانسه در چند وقت اخیر به طور فزاینده ای از کریپتو و NFT در کمپین های خود استفاده کرده است. در ماه ژوئن، این باشگاه فاش کرد که مجموعه NFT خود را برای جشن قهرمانی دهم لیگ خود و سال ببر با ستاره پاپ تایوانی، جی چو، راه اندازی خواهد کرد.

این مجموعه با Jay Chou شامل 10,000 NFT بود که فرهنگ های فرانسوی و چینی را در کنار هم قرار می داد.

به نظر می رسد که با وارد شدن و همکاری تیم های بیشتری با شرکت های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال، استفاده از NFTهای ورزشی در حال افزایش است. شایان ذکر است که شرکت های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال همچنان به دنبال برندها و باشگاه های ورزشی برای دستیابی به مخاطبان هستند.

 

منبع: thecryptobasic.com

دسته بندی شده در : اخبار NFT

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
preloader