معرفی 5 بازی از بهترین بازی های سال 2022 برای کسب درامد و سرمایه گذاری

 

در این مقاله قصد داریم بهترین بازی های بلاکچینی برای کسب درامد را به شما معرفی کنیم.

1. MetaBlaze

MetaBlaze داستانی که روایتی با ابعاد حماسی را دنبال می کند. NFT های MetaGoblin از نظر کیفیت، دارای طرح های سه بعدی و جزئیات فوق العاده واقع گرایانه هستند. این NFT‌های یکپارچه اکوسیستم بازی برای کسب درآمد، کاربرد مستقیمی را در MetaBlaze Metaverse ارائه می‌کنند و انواع امتیازات ارزش افزوده را برای دارندگان  به همراه می‌آورند. شما برای بازی به این NFTهای فوق العاده نیاز دارید.

MetaBlaze

 

2.بازی تماداگ

Tamadoge یکی دیگر از بازی های برتر برای انجام دادن است، زیرا پتانسیل زیادی را نیز نشان می دهد. ارز اصلی سیستم، توکن TAMA، یک توکن چند کاربردی است، زیرا می توانید از آن برای خرید توله سگ در فروشگاه TAMA استفاده کنید. NFT های Tamadoge همچنین شخصیت های اکوسیستم بازی برای کسب درآمد Tamadoge هستند، جایی که بازیکنان اجازه دارند NFT های خود را پرورش و آموزش دهند.

بازی تماداگ

 

3. بازی نبرد بینهایت

Battle infinity یکی دیگر از بازی های برتر است. بازی Battle Infinity یکی از اولین بازی‌های ورزشی فانتزی چند نفره است که برای کسب درآمد انجام می‌شود. این یک بازی برای کسب درآمد با پتانسیل بالا به دلیل ادغام با Metaverse است. این بازی برای کسب درامد بازی خوبی میباشد. شما در این بازی توکن Battle Infinity (IBAT) را دریافت میکنید.
بازی کریپتو Battle Infinity پروژه ای است که آیتم ها و شخصیت های درون بازی خود را به عنوان NFT ذخیره می کند

.بازی نبرد بینهایت

 

4. بازی ابریشم

Silks همچنین یک بازی بازی برای کسب درآمد مبتنی بر NFT است که در آن بازیکنان اسب های اصیل دارند. بازیکنان می توانند بسیاری از دارایی های درون بازی مانند ابریشم ها، اسب ها، اصطبل ها، زمین ها و آواتارها را خریداری و بفروشند که همگی NFT هستند. این NFTها عملکردهای اساسی را در اقتصاد بازی ابریشم انجام می دهند. این اسب‌های ابریشمی NFT با اسب‌های واقعی مرتبط هستند. هنگامی که اسب اصیل واقعی در مسابقه ای برنده می شود یا زایمان می کند، اسب NFT به عنوان پاداش، توکن هایی به دست می آورد. می‌توانید این توکن‌های NFT را در بازارهای NFT معامله کنید و توکن ($STT) دریافتی از بازی را در صرافی ها به فروش برسانید.

بازی ابریشم

 

5. ارواح طبیعت

Souls of nature یک پروژه بازی NFT است که به تازگی راه اندازی شد و یکی از بازی های محبوب در این حوزه میباشد. بازی Metaverse از 9,271 ان اف تی به نام  Nature Souls تشکیل میشود که شخصیت های درون بازی هستند.

این یک بازی رمزنگاری با کسب تجربه است. در بازی، بازیکنان دوباره در روح حیوانات (شخصیت های NFT) متولد می شوند و برای کمک به محیط فرستاده می شوند. اکثر بازیکنان NFT از حیوانات کوچک شروع می کنند و NFT روح حیوانی خود را در حین بازی ارتقا داده و رشد می دهند، چالش های موجود در بازی را تکمیل می کنند و توکن های رمزنگاری به دست می آورند.

ارواح طبیعت

 

منبع: کتاب میلیونر NFT

دسته بندی شده در : اموزش های NFT
برچسب ها : , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
preloader