چرا NFTها ارزشمند هستند؟

  1. منحصر به فرد بودن: هر توکن NFT که در بلاکچین ساخته میشود منحصر به فرد است و نظیر ندارد ، یعنی شما نمیتوانید یک NFT دیگر با همان شماره رمز و در همان قرار داد هوشمند بسازید.
  2. کمیاب بودن: از ان جایی که NFTها قابلیت تکثیر و تقسیم ندارند و همچنین منحصر به فرد هستند و قابلیت کپی ندارند ، در نتیجه کمیاب هستند. شما در نظر بگیرید که تعداد کمی از هنرمندان NFT های زیادی میسازن به ندرت بیش از 20000 NFT دارند ، به همین دلیل شما هنگام خرید NFT میتوانید در نظر بگیرید که یکی از معدود افراد در جهان هستید که از یک مجموعه خاص یک نمونه دارد.
  3. قابلیت فروش مکرر: NFTها راحت خریده شده و راحت فروخته میشوند ، به همین دلیل قابلیت خرید و فروش های مکرر و دلالی وجود دارد و شما میتوانید از این قضیه سود ببرید.
  4. رعایت حق کپی رایت: زمانی که این اصل اجرا میشود ، NFTهای کپی در بازارهای اصلی کم میشود و معمولا NFTهای اورجینال گرفته میشود و از تقلب در این بازار جلوگیری میشود.
  5. ثبت در بلاکچین: از انجایی که بلاکچین دائمی میباشد ، در نتیجه NFT شما هم تا ابد وجود خواهد داشت بدون اینکه مانند اثار معمولی در گذر زمان تخریب شود. با این تفسیر شما میتوانید یک NFT خوب بگیرید و انرا 20 سال دیگر بفروشید.
  6. تغییر ناپذیری: زمانی که یک NFT با یک نام و اطلاعاتی ثبت میشود ، هیچکس نمیتواند ان NFT را تغییر دهد ، یعنی نمیتواند نام NFT ، نام صاحب و یا هر اطلاعات موجود در ان را دستکاری کند.
  7. کلکسیونی بودن: از انجایی که NFTها قابل کلکسیونی شدن دارند و دلایل کمی برای بی ارزش شدن کلکسیون دارد ، پس شما با خیال راحت یک NFT را میگیرید و انرا نگه میدارید تا فقط با ارزش شود. در این بازار بسیاری به این کار میپردازند و از این راه امرار معاش میکنند.
دسته بندی شده در : دسته‌بندی نشده
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
preloader