فرمانده انتظامی استان زنجان، از کشف مزرعه استخراج ارز دیجیتال به ارزش بیش از ۹ میلیارد ریال توسط مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان خبر داد.

مزرعه ارز دیجیتال در زنجان خاموش شد

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، سردار محمد طراقیه، اظهار کرد: در پی اخبار واصله مبنی بر اینکه فردی در یک واحد تولیدی در سطح شهر زنجان اقدام به ایجاد مزرعه استخراج ارز دیجیتال کرده است، موضوع در دستور کار مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.

وی افزود: با اشراف اطلاعاتی و با بررسی‌های تخصصی و هماهنگی‌های قضایی، در بازرسی از محل، ۱۸ دستگاه ماینر به صورت فعال و متصل به شبکه برق شهری مشاهده و کشف شد.

فرمانده انتظامی استان زنجان در ادامه با اشاره به اینکه برابر اعلام نظر کارشناسان مربوطه، ارزش دستگاه‌های کشف شده حدود ۹ میلیارد ریال برآورد شده است، ادامه داد: در این خصوص یک متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

طراقیه با بیان اینکه یکی از مأموریت‌های ذاتی پلیس، مبارزه با مفاسد اقتصادی خصوصاً قاچاق کالا و ارز است، خاطرنشان کرد: با قاطعیت با هرگونه قانون‌شکنی و اخلال در نظم اقتصادی برخورد قانونی به عمل خواهد آمد و پلیس این اجازه را نخواهد داد تا قاچاقچیان برای رسیدن به اهداف و مطامع خود امنیت اقتصادی را خدشه‌دار کنند.

 

 

منبع: ایسنا

دسته بندی شده در : اخبار ارزهای دیجیتال
برچسب ها : , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
preloader