مجموعه Freakzz NFT یک مجموعه خیره کننده را منتشر می کند تا هنر سه بعدی را متحول کند.

 

مجموعه Freakzz NFT

 

مجموعه Freakzz NFT از طرح هایی برای متحول کردن هنر سه بعدی با سه NFT خیره کننده پرده برداری کرده است. این موجودات توسط هنرمندان Game of Thrones، Disney و Marvel پس از تلاش‌های متعدد برای ساخت بازی‌های ویدیویی، به گونه‌ای که بتوانند خاطره بسازند، طراحی شدند.

نکته قابل توجه، Freakzz یک مجموعه NFT است. این مجموعه شامل 9,999 بیگانه سه بعدی، زامبی، خون آشام و ارواح در یک بازی ویدیویی Play-And-Earn است که در حال توسعه است.

قبل از انتشار Freakzz NFTs، این سه بنیانگذار به مدت هشت ماه روی توسعه بازی ویدیویی خود کار می کردند. با این وجود، مجموعه NFT به نسخه مدرنیزه خواهد شد تا به پذیرش بیشتر ان کمک شایانی کند.

این بازی ویدیویی به گونه ای طراحی شده است که دارای یک مدل بازی و کسب درآمد و بازی برای سرگرمی برای رضایت بهینه بازیکنان باشد. این بازی Play-And-Earn در حال توسعه یک فرصت واقعی برای همه کسانی است که رویای احیای لحظات بازی دوران کودکی خود را دارند.

پاداش های بازی Freakzz

بازی برای همه مرورگرها قابل دسترسی خواهد بود و از طریق دو حالت مختلف در دسترس خواهد بود. “Play-for-Fun” به صورت رایگان برای همه در دسترس خواهد بود. هر بازیکن می تواند موجودی را انتخاب کند و در یک عرصه با بازیکنان دیگر رقابت کند. آن‌ها می‌توانند در تورنمنتی شرکت کنند. در آن تورنومنت به برندگان هر هفته جایزه استیبل کوین داده می‌شود. این جوایز به آن‌ها اجازه می‌دهد یک NFT از مجموعه بخرند و به خانواده بزرگ Freakzz بپیوندند.

علاوه بر این، حالت دوم طراحی «بازی و کسب درآمد» است. این مدل برای همه بازیکنانی که دارای NFT از مجموعه هستند قابل دسترسی خواهد بود. پس از باز شدن این حالت، بازیکنان می توانند پول واقعی را در استیبل کوین شرط بندی کنند و برنده با بهترین بازیکنان دیگر پاداش می گیرد.

 

منبع: zycrypto.com

دسته بندی شده در : اخبار NFT
برچسب ها : , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
preloader