بهترین سایت ها برای ساخت ، خرید و فروش NFT

در این بخش از اموزش NFT ، قراره به شما چند بازار بزرگ NFT و سایت های NFT رو معرفی کنیم. شما با دانستن خصوصیات هرکدام میتوانید به راحتی مارکت مورد علاقه خود را پیدا کنید.

1.Opensea : اوپن سی یکی از بزرگترین و بهترین سایتهای خرید و فروش و ساخت NFT هستش. توصیه ما هم استفاده از این وبسایت هستش. برای اموزش ساخت حساب در این سایت در اینجا کلیک کنید.

عکس لوگوی سایت Opensea

2.Wax NFT : وبسایت وکس یکی از سایتهای خوب برای خرید و فروش NFT و یکی از نوآوران است. وکس با بلاکچین اختصاصی خود مزیت های رقابتی جذابی را ایجاد کرده است.

طرحی جذاب از لوگوی سایت Wax NFT

3.Rarible :سایت خرید و فروش راریبل مانند سایت اوپن سی میباشد ولی با گس فی کمتر. ولی در عوض ان حجم معاملات در ان به بزرگی سایت Opensea نیست.

طرحی زیبا از لوگوی سایت Rarible

4.SuperRare : سوپر رر یک بازار NFT با حس گالری هنری هستش. این سایت NFT دارای اثار هنری بسیار زیبا و تجربه کاربری جذاب است. یکی از خصوصیات این سایت این است که برای ورود به این سایت باید دعتنامه داشته باشید. البته باید گفت که کارمزدها این سایت نیز بالا میباشد و در حدود 15 درصد است.

5.Foundation : در این وبسایت شما NFT های کمیاب و انحصاری را میبینید. کیفیت اثار در این وبسایت بسیار بالاست. این بازار NFT مخصوص هنرمندان است و تعداد NFT های موجود در ان کم و مدیریت شده است. برای ورود به این وبسایت NFT شما نیاز به دعوت نامه دارید. از مشکلات این پلتفرم میتوان به هزینه زیاد مینت و لیست کردن NFTها اشاره کرد. این پلتفرم فقط از بلاکچین اتریوم پشتیبانی میکند و مانند سایت قبلی ، کارمزد 15 درصد را دریافت میکند.

6.Mintable

 

برای برسی کامل نقاط قوت و ضعف هر سایت کدام از سایت های معرفی شده ، روی کلمه ی درامدکن کلیک کنید.

 

برای دسترسی به  اموزش های بیشتر روی کلمه اموزش کلیک کنید.

دسته بندی شده در : اموزش های NFT
برچسب ها : ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
preloader